Teklif Hazırlama ve Satış Yönetimi

Teklif otomasyon özelliği ile firmanıza özel satış tekliflerini dakikalar içinde hazırlayıp gönderin.

  • Teklif Hazırlayın
  • Teklif Gönderin
  • Süreci Takip Edin
  • Sonuçları Analiz Edin
  • Performansı Raporlayın
Teklif Hazırlama Nedir, Ne İşe Yarar?

Favera teklif hazırlama sürenizi %80 oranda azaltıp, müşterilerinizle görüşüp iş almak için daha çok zaman kazanmanızı sağlar.

Kayıtlı müşteriyi seçin, önceden tanımlı ürünler önünüze otomatik gelsin siz sadece bir kaç tıkla seçiminizi yapın. Dakikalar içinde teklifiniz müşteriye gönderilmeye hazır olsun.

Favera’ya önceden tanımladığınız ürün veri tabanı sayesinde tüm ekip aynı formatta teklif hazırlar. Böylece kurumsal vizyon ve hafızanız oluşur.

Teklif sunacağınız ürünleri seçin. Fotoğrafları, açıklamaları, birim fiyatları otomatik gelsin.

İskonto yapın, dövizli fiyatlar otomatik çevrilsin, tasarıma uygulayın, ürünlerin sırasını değiştirin. Ve daha bir çok özellik.

Gönderdiğiniz Teklifler Anında Faturaya Dönüşsün

Teklif yönetimi ile satış faaliyetlerinizi bir bütün olarak takip edin ve onaylanan tekliflerinizi tek tuşla siparişe, irsaliyeye veya faturaya dönüştürün.

İşletmenizin satış pazarlama departmanında verilen teklifler’inizin, revizyonlarını, durumlarını kolaylıkla yönetebilir ve takibini sağlarsınız. Verilen teklifler’i detaylı ve hatasız bir şekilde oluşturarak çok kısa zamanda aksiyon ve raporlar alabilirsiniz.

Z

Firma Tanımla

Yeni Firma ekleme, düzenleme, silme, firmalara ait not ekleme, düzenleme, firma görüşleri ekleme, firmalar ile ilgili yapılan servisleri kayıt altına alma.

Z

Ürün Tanımla

Firmalara teklifte bulunacağınız ürünlerin oluşturulması.Ürün açıklaması, fiyat, ürün adı, ürün resimleri

Z

Detaylı Teklif Oluşturma

Favera’ya önceden tanımladığınız ürün veri tabanı sayesinde tüm ekip aynı formatta teklif hazırlar. Böylece kurumsal vizyon ve hafızanız oluşur.

Z

Teklifi Faturaya Dönüştürme

Teklifinizi tek tuşla siparişe, irsaliyeye veya faturaya dönüştürebilirsiniz.

Z

Dövizli Teklif Oluşturma

Verilen Teklifler’inizde ürünlerinizi döviz cinsinden alıcıya gönderebilirsiniz.

Z

Revizyon Takibi

Oluşturduğunuz teklifler üzerinde revizyon yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Z

Hızlı Teklif Oluşturma

Teklifler müşteriye özel olarak PDF formatında sistem tarafından otomatik hazırlanmaktadır. 

Z

Teklif Durumu

Müşteriden alınan tekliflerin sonuçları Olumlu veya Olumsuz şeklinde giriş yapabilirsiniz. Olumsuzsa nedenini raporlama halinde alabilirsiniz.

Z

Raporlama

Kullanıcı bazlı yıllık, aylık, günlük haftalık raporlar alın. Ürün raporu, Teklif raporu, Ciro raporu (olumlu, olumsuz, bekleyen)

Teklif Şablonları

Ürün Resimleri

Otomatik Fiyat

PDF Dosyası

Logo & İmza

İş Yükünüze Göre Tasarlanmış

Hızlı Fatura Servisleri

Faturalandırma seçiminizi yada periyodunuzu belirleyin ve arkanıza yaslanın. Tüm faturalarınız bi’tıkla hazırlanacak ve onayınıza sunulacak. Pratik excel aktarım özelliği ile de bi’tıkla muhasebeleştirmeniz sağlanacak. Fatura kesim ve takibine ayırdığınız zaman, personel ve tüm maliyetlerde size kalacak!