Stok ve Depo Yönetimi

Tüm lokasyonlardaki ürünlerinizin stok miktarlarını tek ekrandan takip edin, dilediğiniz an güncel stok bilginize kolayca ulaşın.

Stok takibi nedir?

Stok takibi, bir işletmenin faaliyetini yürütebilmek için satmak üzere aldığı ya da satılacak ürünü üretmek için kullandığı malzemelerin kaydıdır.

Stok takibi yapmak neden önemlidir?

Her an kontrol elinizde
Sisteminize yapılan ürün giriş ve çıkışların en güncel bilgisine dilediğiniz her yerden ulaşabilir, her an kontrolde olmanın güveni ile operasyonunuzu yönetebilirsiniz.

Satışlarınızı kaçırmayın
Stok takip programı aracılığıyla stok takibi yaparak ihtiyaçlarınızı belirleyebilir, hangi ürün için ne zaman sipariş vermeniz gerektiğini netleştirebilirsiniz.

Müşteri analizi yapın
Stok takibi yaparak müşterilerinizin hangi dönemlerde hangi ürünlere talep gösterdiğini analiz edebilir, verileriniz ile satış stratejinizi şekillendirebilirsiniz.

Ürün Stok Durumu

Faturalarınızı kestikçe, otomatik güncellenen stok durumunuzu kolayca takip edin, mal siparişlerinizi zamanında yapın.

Kritik Stok Uyarısı

Kritik stok seviyesi belirleyin, ürün miktarları ilgili seviyenin altına düştüğünde sistem sizi uyarsın.

Stok İşlem Raporu

Ürün yada ürünlere ait bütün stok giriş ve çıkışlarını, alış ve satış fatura işlemlerini her yerden görün ve detaylarıyla raporlayın.

Ürün Listeleme

Barkod, ürün kodu, ürün adı, kategorisi ve varyantları gibi ürüne ait çeşitli bilgilerle ürünlerinizi listeleyin, kolayca bulun.

Stok Maliyetleri

Hangi üründen elinizde ne kadar olduğunu, maliyetini ve kazancınızın ne olduğunu anında görüntüleyin.

Pazaryeri Sipariş Yönetimi

Pazaryeri entegrasyonu ile siparişlerin fatura kesimi ve stok hareketlerini tek bir ekrandan yönetin.

Depo Takibi

Çoklu depo takibi ile birden fazla konumdaki ürünlerinizi tek ekrandan takip edin.

İrsaliye ve Fatura Takibi

Ürünleriniz için kolayca irsaliyeli faturalar oluşturun ve müşterileriniz ile paylaşın.

Depolar Arası Transfer

Depolar arası hareket işlemi ile şube ve depolar arasında ürün transferi yapabilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Her bir ürüne ait ağırlık ve hacim ölçülerini kaydedebilirsiniz. Böylece irsaliye ve fatura işlemlerinde toplam hacim ve ağırlık değerlerine otomatik ulaşabilirsiniz.

Varyantlı Ürün Tanımlama

Renk, beden, boyut gibi seçenekleri (varyantları) aynı anda bir üründe kullanmak isterseniz bunu varyant sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Detaylı Stok Raporları

Stoklara ait satış raporu, bakiye raporu, envanter raporu, kar raporları alabilirsiniz. Her bir raporu filtreleyebilir, gruplandırabilirsiniz. Tüm raporları Excel formatında dışarıya aktarabilirsiniz.

İş Yükünüze Göre Tasarlanmış Entegre Çözümler

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol ve Hepsiburada pazaryerlerindeki satış operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde tek sistem üzerinden yürütebilirsiniz.

Teklif & Satış Yönetimi

Teklif ve satış yönetimi ile dakikalar içinde müşterilerinize satış tekliflerinizi profesyonel bir şekilde hazırlayıp gönderin.

Sipariş & Bayi Yönetimi

Sipariş ve bayi yönetimi ile kolaylıkla bayi siparişlerinizi yönetebilir, ödeme, fatura vb. tüm süreci takip ederek operasyonel raporlar alabilirsiniz.