Çözüm & Hizmetler

Operasyonel süreçlerinizde zaman kazandıran ve işlerinizi her yerden yönetebilmenizi sağlayan Favera hizmetleriyle tanışın.

Sistem Kurulum ve Yönetimi

Uçtan uca sistem destek hizmetlerimizle işletmenizin dijital dönüşüm yolculuğunu kolaylaştırıyoruz.

Uygulamalı Eğitim Desteği

Sistemi devreye alma sürecinde, sistemin tüm fonksiyonları için çalışanlarınıza eğitim olanağı sunuyoruz.

Proje Yazılım Desteği

İşletmenizde paket çözümlerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza özel modüler veya bağımsız uçtan uca entegre yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Uyarlama Danışmanlığı

İşletmenizde sistemi canlıya alma sürecinde ihtiyaçlarınıza tam cevap verebilecek uyarlamalar yapmaya destek oluyoruz.

Satınalma ve Tedarik

Teklif toplamadan, fiyat araştırmasına, siparişten, teslimata kadar tüm satın alma sürecinizi uçtan uca yönetmenizi sağlıyor ve kolaylaştırıyoruz.

Yeni Ticari Kanallar

Size, yepyeni alıcı firmalar ile hızlıca iletişime geçip teklif sunabileceğiniz ve satışlarınızı artırabileceğiniz bir platform sunuyoruz.

Özelleştirme & Entegrasyon

ERP, e-Ticaret veya Pazaryeri vb. gibi farklı platformları entegre bir şekilde  kullanmaya ihtiyacınız varsa Favera Entegrasyon hizmetiyle size en uygun yazılımları sisteminize entegre edin, sorunsuz bir iş yönetimini deneyimleyin.

ERP Entegrasyonu

Favera ERP sisteminizle entegre oluyor, tüm entegrasyon projelerini kuruma özel ele alıyoruz.

e-Ticaret Entegrasyonu

Favera, İdeasoft, Ticimax, Woo vb. e-ticaret sitenizle entegre oluyor, tüm sipariş ve faturalandırma süreçleriniz tek ekranda yönetiliyor.

Pazaryeri Entegrasyonu

Favera, N11, Amazon, e-PTT vb. pazaryerleriyle entegre oluyor, tüm sipariş ve faturalandırma süreçleriniz tek ekranda yönetiliyor.

Sistem & Altyapı

Bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek için hazırız. Kurumsal teknoloji altyapısının yanı sıra sizin için en doğru veri güvenlik sistemlerini de yapılandırmaya yardımcı oluyoruz.

SUNUCU

HOSTING

NETWORK

e-MAİL

GÜVENLİK

DANIŞMANLIK