Favera;

Favera, bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine dijital dönüşüm ve satış sonrası destek hizmeti sunan, 15 yıllık sektör tecrübesine sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

Neler yapıyoruz?

15 yıldır işletmelerin verimliliğini ve kârlılığını artırmaya yönelik finansal yazılımlar geliştirmeye devam eden FAVERA, yüksek bilgi teknolojilerine odaklanarak ürettiği çözüm, hizmet ve uygulamalarla yenilikçi ve inovatif yaklaşımdan ödün vermeden hizmetlerine devam vermektedir.

Tüm finansal süreçlerinizi dijital ortama taşıyan yazılım çözümleri üreterek, alanında uzman ekibimizle sadece yazılım ve e-Dönüşüm çözümleri üzerine yoğunlaşarak çeşitli hizmetler veriyoruz.

  • E-Dönüşüm Çözümleri

  • Finansal Yazılım Çözümleri

  • Proje Yazılım Çözümleri

  • Entegre İş Çözümleri

Temel Değerlerimiz

Stratejik ve ürün odaklı çalışmak

Nasıl bir sektöre hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri hedeflerimizi ve ürünlerimizi hassasiyet ve sıkı çalışma sonucu belirlemekteyiz.

Öğrenebilme ve Uyumluluk

Tüm çalışma ekibi olarak, her zaman yeni fikirlere açığız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında, sektör ihtiyaç analizini doğru yapar ve bunlara göre sonuçlar elde ederiz. Bu sonuçları gelişim ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda kullanırız. Ekip olarak kendimizi yenilemenin ve sürekli değişim içerisinde olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilmenin, ve bu alanda etkin rol alabilmenin öneminin farkındayız.

Finansal performans

Gelirimizi büyütme hedefiyle, değerlerimizi asla kaybetmeyiz. Vizyonumuzun, şirket misyonumuz üzerinde ne derece büyük bir etkisinin olacağının farkındayız.

Müşteri değerlerine bağlılık

Sektördeki rekabete açık ve gelecek vaad eden pozisyonumuzu ve performansımızı elimizden geldiğince sık bir şekilde gözden geçirmeye özen gösteririz. Pazardaki değişiklilikleri yakından takip ederek, müşteri kitlemize yön verir, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu esaslara bağlı kalarak geliştirmeye çalışırız.

İnsan Kaynakları

FAVERA olarak, verimlilik ve üretkenliği arttıran, müşterilerin iş yapma süreçlerini kolaylaştıran teknolojilerin, ancak ekip çalışmasıyla gelişeceğine inanıyoruz.

 

Teknolojinin ancak yaratıcılıkla ve özgür fikirlerle birleştiğinde bir anlam ifade edeceğine inandığımızdan FAVERA’ da görev yapan her çalışan, kendi özgün fikirlerini geliştirip paylaşmaya teşvik edilir.

 

Sizde, ekip çalışmasına inanıyor ve pazarlama teknolojilerine ilgi duyuyorum diyorsanız, bize katılmak için özgeçmişinizi ik@favera.com.tr adresine gönderebilirsiniz.