Türkiye’nin Dijital B2B

E-Satınalma ve Tedarik Zinciri Platformu

Dijital dünyada firmalara eşsiz fırsatlar sunan Marlaport, güçlü alıcıları doğru tedarikçi firmalar ile bir araya getiriyor.

Alıcılar için Marlaport

Sizlere sektör bağımsız yepyeni bir dijital satın alma çözümü sunuyoruz. Ürün ve hizmetler için fiyat araştırmasından siparişe kadar tüm satın alma sürecinin yönetimini her iki taraf için daha hızlı ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz.

Satıcılar için Marlaport

İşinizi Büyütün Satışlarınızı Artırın!

Marlaport size, yepyeni alıcı firmalar ile hızlıca iletişime geçip satışlarınızı artırabileceğiniz bir platform sunar. Siz de hemen Marlaport ile işinizi büyütün ve satışlarınızı arttırın.

Satınalma Sürecinizi Dijitalleştirin

Satın alma süreçlerinizde en uygun teklife en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Talepten teslimata kadar tüm süreçlerinizi geleceğe taşıyarak kayıplarınızı geri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kolayca
Talep Oluştur

7/24 her yerden satınalma taleplerinizi online olarak açarak hızlıca onaya gönderebilir, hızlıca süreci başlatabilirsiniz.

Hızlıca
Teklifleri Topla

Online teklif verme ekranı ile mail, telefon vb. gerek olmadan tedarikçilerinizden hızlıca teklifleri toplayabilirsiniz.

Anında
Fiyat Analizini Gör

En uygun teklifler sistem tarafından otomatik analiz edilip karşınıza gelir ve onaylanan teklifi anında siparişe dönüştürebilirsiniz.

Hemen
Siparişini Ver

Sipariş onayıyla teslimatınızı başlatır ve şartname vb. evraklar dahil ürün teslimiyle birlikte tüm süreci tamamlarsınız.

Satınalma Sürecinizi Dijitalleştirin

Satın alma süreçlerinizde en uygun teklife en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Talepten teslimata kadar tüm süreçlerinizi geleceğe taşıyarak kayıplarınızı geri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Hızlı Teklif Toplama

Robotik fiyat analizi altyapısıyla mümkün olduğunca fazla şirketten hızla fiyat teklifi toplayın, “anında” en uygun teklif detaylarıyla karşınıza gelsin.

Teklif Yönetimi

Teklif yönetimi modülüyle, tüm talep ve teklif süreçlerinizi el değmeden ve tam otomatik bir şekilde yönetmenin rahatlığını ve verimililiğini yaşayın.

e-Satın Alma

e-Satın alma modülüyle, kullanıcı bazlı yetki çerçevesinde, talep, teklif, onay ve sipariş süreçlerinizi daha şeffaf, etkin ve verimli yönetin.

Tedarikçi Ağı

Tedarikçi Ağı sayesinde, rekabetçi ortak satın alma platformunda daha çok tedarikçi firmaya ulaşarak en uygun alımı sağlayabilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi yönetimi ile işletmeniz için dinamik ve bütünsel bir yaklaşımı hayata geçirin. Firma performans ve risk süreçlerinizi kolaylaştırın.

Talep Yönetimi

Satın alma taleplerini, sisteme tanımlı veya tanımsız kalemlerin yanı sıra ürün listesinde kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilir, geçmişe dönük raporlayabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Talepten sipariş formu oluşturulmasına kadar tüm farklı kategorilerdeki sipariş süreçlerinizi dijitalleştirebilir, iş süreçlerinizi standartlaştırıp olası hataları en aza indirebilirsiniz.

Analiz & Raporlama

Tüm süreçler, ürünler ve işlemler özelinde kaydı tutulan ayrıntılı log yapısı ve raporlamalar sayesinde satın alma faaliyetlerinizi ürün, personel ve genel maliyet bazında etkin ve şeffaf bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tedarikçi Firmalar için

Yeni Müşteriler,
Yeni Fırsatlar

Marlaport size, yepyeni alıcı firmalar ile hızlıca iletişime geçip satışlarınızı artırabileceğiniz bir platform sunar. Siz de hemen Marlaport ile işinizi büyütün ve satışlarınızı arttırın.

Tedarikçiler Dünyasında Yerinizi Hemen Alın!

Dijital dönüşümünüzü hızlandırmak ve satış gücünüzü güçlendirmek yoluyla esnek ve sürdürülebilir bir alternatif satış kanalı elde etmenize yardımcı olacak Marlaport’u keşfedin.

Müşterilerle yeni yollarla etkileşim kurun

Yeni müşteriler çekebildiğinizi ve daha fazla iş almak ve yinelenen gelirler oluşturmak için satış kanalınızı güçlendirebileceğinizi düşünün.

Güçlü ticari network ile satış kanallarınızı dönüştürün

Dijital dünyadaki değişimin hızına ayak uydurmak için interaktif bir satış gücünü işletmenize çekip satışlarınızı artırabileceğinizi düşünün.

Daha aktif tedarik zinciri ile farkınızı yansıtın

Taleplere daha hızlı karşılık vererek ve ihtiyaç dinamiklerini daha hızlı temin edip tedarik zincirinizde farkınızı yansıtabileceğinizi hayal edin.