Favera

Türkiye’nin Hukuk Hizmetlerinde

Favera İmzası Var!

Türkiye’nin e-makbuz platformu Favera, hukuk alanında hizmet veren yüzlerce ofisin

e-dönüşüm altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir e-makbuz deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Geleceği Şimdiden Gören

KURUMSAL HUKUK BÜROLARI

Müvekkillerinize %100 hakim olun

Müvekkillerinize yapılan hizmet ve kesilen makbuzları tek ekrandan takip edin, makbuz ve ödeme geçmişini hızlıca görüntüleyin. Yıl içerisinde kime ne kadar hizmet sunulmuş ve kim ne kadar ödeme yapmış anında görün, bir tıkla kolay mutabakat sağlayın.

Toplu İcra Takibi Yapan Hukuk Büroları

İcra dosya borçlularına veya çalıştığınız kurum/lara toplu halde makbuz kesmeniz gerekiyorsa tek tek uğraşmak yerine sadece listenizi sisteme yükleyerek yüzlerce makbuzu bir tıkla kesebilirsiniz.

Global Çalışan Hukuk Büroları

Türk Lirası’na ek olarak USD ve EURO para biriminde makbuz kesebilir, her para birimi için ayrı ayrı müvekkil bakiyesi tutabilir ve ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz makbuzlarınızı sisteme Türkçe-İngilizce tasarım olarak tanımlatabilir, yurtdışı müvekkillerinizle daha kolay mutabakat sağlayabilirsiniz.

Hukuki Danışmanlık Hizmeti Verenler

Tekrarlayan makbuz emri özelliği ile her ay düzenli kesmeniz gereken makbuzları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen makbuzlarınız otomatik oluşur ve sistem tarafından otomatik olarak onayınıza sunulur.

NE KADAR PRATİK, O KADAR KOLAY

Karmaşık Programlarla Uğraşmak
İstemiyorum Diyenlere Özel!

Portal uygulamalarında sadece manuel şekilde ve bu işlemi yapacak bir veya daha fazla personel aracılığıyla makbuz kesebilirsiniz ve bu süreç kullanacağınız portal tasarımına ve işlevselliğine göre epey zor, zahmetli ve oldukça maliyetli olabilmektedir.

Favera size, ekstra personel ihtiyacı olmadan toplu makbuz kesebilme, bir tıkla muhasebe raporuna dönüştürebilme, cari bazlı tahsilat, raporlama alabilme gibi işlemlerinizde çok daha zahmetsiz ve hızlı bir deneyim sunar!

Özellikleri incele > Kullanıcıları incele >

NEREDE TOPLU BİR İŞLEM VARSA,

Orada Favera Vardır

12 yıldır ana faaliyet alanımız olan tahsili gecikmiş alacak dosyalarında olduğu gibi bugüne kadar ele aldığımız işleri, tek tek değil toplu bir mantıkla ele alıyor, iş yükü ve zamandan tasarruf sağlamak üzerine bir bakış açısıyla tasarlıyoruz.

Bugün Türkiye’de faaliyet yürüten ve yılda 3000 ile 30 000 adet arası makbuz kesen bir çok hukuk bürosu ve işletme bizim sistemimizi kullanmaktadır.

Özellikleri incele > Kullanıcıları incele >

Bizimle iletişime geçin;

bilgi@favera.com.tr | 0212 416 8 416

BİR TIKLA HIZLI, GÜVENİLİR VE KUSURSUZ

Raporlar Almanızı Sağlıyoruz

Aylık Muhasebe Raporları

Ay içerisinde kesmiş olduğunuz makbuzlarınızı muhasebe formatında tek tıkla excel’e aktarın, evrak gitti-geldi süreci olmadan mali müşaviriniz ile daha hızlı ve daha kolay çalışın.

Müvekkil Hesap Hareketleri

Müvekkilinizin makbuz ve ödeme geçmişini hızlıca görüntüleyin, cari hareketlerini her yerden takip edin, kolay mutabakat sağlayın.

Excel ve Toplu Aktarım

Favera’nın excel ile toplu aktarım özelliğini, Luca, Zirve, Mikro, Orka, ETA vb. gibi mali müşavirlerimizin kullandığı tüm muhasebe programları ile kullanabilirsiniz.

Stopaj ve Kdv Raporları

Ay içerisinde oluşan Stopaj ve KDV miktarları detaylarıyla birlikte her an önünüzde.

Gelir Gider Raporları

Tüm ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyin, vadesi geçmiş alacaklarınızı bir bakışta tespit edin. Nereye ne kadar harcadığınızı kolayca raporlayın.

FAVERA ÖZGÜR E-MAKBUZ DENEYİMİNDE NELER VAR?

KOTA YOK

SINIRSIZ KULLANIM SÜRESİ

Favera’da süre sınırı yok. Kontör paketimin süresi bitecek derdi yaşamadan, son kalan kontör adedinize kadar özgürce e-makbuz kesip gönderebilirsiniz.

TAAHHÜT YOK

ÖZGÜR KULLANIM

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

SÜRPRİZ YOK

SADECE KONTÖR ÜCRETİ

Kontör paket ücreti dışında sürpriz hiçbir ücret ödemezsiniz. Kontörünüz bitince hizmetiniz kesilmez, sistem içerisinden yeni paket alıp işlerinize devam edebilirsiniz.

DİJİTAL

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Uygulama içerisindeki Canlı Destek üzerinden hızlıca yardım alır, telefonda uzun süreler beklemeden taleplerinizi bize bildirirsiniz.

Nasıl Fark Yaratıyoruz?

Altyapısıyla, kullanıcı dostu sayısız özelliğiyle, hızlı destek ekibiyle Favera;

Türkiye’de tüm serbest meslek mensuplarının kusursuz e-makbuz deneyimi için çalışmaya devam ediyor!

Biz Hep Yanınızdayız

Makbuz hazırlama ve kesme sürecinizin her adımında yanınızdayız! Favera destek ekibi, tüm sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor.

Hızlı ve Kolay Kullanım

İster tek tek ister toplu makbuz kesin, tüm işlemlerinizi saniyeler içinde sadece birkaç tıkla tamamlayın.

Otomatik Makbuz Takibi

Her ay düzenli kesmeniz gereken makbuzları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen makbuzlarınız otomatik oluşur ve sistem tarafından otomatik olarak hatırlamanız sağlanır.

Tek Tıkla Raporlama

Belirlediğiniz dönem içerisinde ki makbuzları, gelir ve tüm gider kalemlerini istediğiniz başlıklar altında raporlayabilir, excel formatında sisteminize alabilirsiniz.

Düzenli Yazılım Güncellemeleri

Favera e-makbuz sistemi, değişen iş yaşamı koşullarında kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre sürekli geliştiriliyor ve yenileniyor.

Uçtan Uca Yedekleme

Tüm verileriniz İstanbul, Ankara ve İzmir sunucularımızda günlük olarak yedeklenir ve korunur.

Cari Hesap Kaydı, Takibi

Carinizin makbuz ve ödeme geçmişini hızlıca görüntüleyin, cari hareketlerini her yerden takip edin, kolay mutabakat sağlayın.

Kurumsal Makbuz Tasarımı

Firma logonuz ve banka bilgileriniz de makbuzlarınızda yer alabilir. Dilerseniz kurumsal yapınıza uygun tamamen size özel tasarım imkanı.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Favera olarak tüm makbuz hazırlama ve kesim süreçlerinizde yanındayız. Uzman Danışman kadromuzla anlık soru/cevap desteği sağlıyor, makbuz kesiminde yaşanabilecek olası mevzuata aykırı durumların önüne geçerek ileride oluşabilecek cezai yaptırımların da önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti

Tüm soru, sorun ve öneriler için öncelikle size özel müşteri temsilcimiz ile ya da telefon, e-posta veya sistem içerisinde yer alan canlı destek servisimizden hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası sınırsız teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Favera Logo

Favera, bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine dijital dönüşüm ve satış sonrası destek hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketidir.

Telefon

Destek

Hafta içi her gün 10:00-18:00 arası

0212 416 8 416 (Ofis Santral)

0552 632 34 07 (Mobil Destek)

Teknik destek ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

bilgi@favera.com.tr

SANALPOS BAŞVURU FORMU

Firma Bilgileri

İletişim Bilgileri

(!) Formu doldurarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi onaylamış sayılırsınız.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni İçin Tıklayın>>