Favera

Makbuzlarınızı hızlı ve kolayca kesin,
tahsilâtlarınızı anlık olarak takip edin.

Kolay kullanımı, yalın arayüzü, hazır gelen makbuz cari bilgileri ve hesaplama tablosu ile Favera en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek ekrandan ofisinizin anlık durumunu da görüp, finansal verilerinizi her yerden yönetebileceksiniz.

Kullanırken epey zorlanacağınız karmaşık programlar için aylık ya da yıllık para ödeme devri sona eriyor, Favera ile e-Makbuz’a geçen herkese entegre ön muhasebe uygulaması “ücretsiz” sunuluyor.

HEMEN BAŞVUR

Aradığınız Tüm Pratik Özellikler Sadece Favera’da!

Toplu Makbuz Kesebilme

Toplu halde makbuz kesmeniz gerekiyorsa tek tek uğraşmak yerine sadece listenizi sisteme yükleyerek yüzlerce makbuzu bir tıkla kesebilirsiniz.

Ayrıca her makbuz için ayrı ayrı “Hizmet Kalemi Açıklaması” ekleyebilir ve yüzlerce kişiye aynı anda saniyeler içinde makbuzlarınızı toplu olarak e-posta ile gönderebilir ve daha sonra muhataba ulaşıp ulaşmadığını, makbuzun okunup okunmadığını vb. gibi bilgileri yine anlık olarak görebilirsiniz.

Online Ödeme Sistemi

(Çok Yakında)

Her bankayla tek tek, ayrı sözleşmeler imzalama ve pos cihazı barındırma yükü ortadan kalkıyor. Favera sayesinde tek anlaşmayla tüm bankalarla uyumlu, güvenilir bir tahsilat sistemine ve POS cihazına kavuşabilirsiniz. Favera ile müşterilerinize 12 aya kadar taksit imkanı sunabilir, nakit akışınızı daha verimli yönetip raporlayabilir, daha güçlü bir finans yapısına ulaşabilirsiniz.

Farklı Seri No Özelliği

Farklı seriler ile makbuz oluşturabilirsiniz. Aynı seri üzerinden kesilen son tarihten önceki bir tarihe makbuz oluşturulmasına sistem izin vermez, sizi otomatik olarak farklı bir seri vermenize yönlendirir.

Favera, oluşabilecek tüm hataları otomatik algılar ve sizi zora sokacak durumların yaşanmasının önüne geçer.

Tekrarlayan Makbuz Emri

Her ay düzenli kesmeniz gereken makbuzları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen makbuzlarınız otomatik oluşur ve sistem tarafından otomatik olarak onayınıza sunulur.

E-İmza Kullanmanız Gerekmez

FAVERA e-SMM Uygulaması’na geçiş yaptığınızda mali mühür ya da e-İmza kullanmanız gerekmez ve tüm tarayıcılardan giriş yapabilirsiniz. E-İmza sadece sisteme giriş yaparken aktivasyon sırasında bir kere kullanılır.

Otomatik Gelen Cari Bilgileri

Sürekli çalıştığınız müşerilerinizin makbuz bilgilerini her seferinde yeniden yazmakla uğraşmayın. Cari kaydetme özelliği ile yeni keseceğiniz makbuzda bilgiler bir tıkla otomatik gelsin.

Cari Hesap Kaydı, Takibi

Carinizin makbuz ve ödeme geçmişini (TL,USD,EURO) hızlıca görüntüleyin, cari hareketlerini her yerden takip edin, kolay mutabakat sağlayın.

Otomatik Hesaplama

Keseceğiniz makbuzların Kdv, Kdv Tevkifatı, Stopaj, Net, Brüt vb. gibi tüm hesaplamaları sistem tarafından otomatik yapılmaktadır.

Makbuz İptal Seçeneği

Hatalı oluşturduğunuz makbuzlarınızı kolayca iptal edebilirsiniz. Sistem üzerinde oluşturulan ve iptal edilen tüm makbuzlar Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine raporlanır.

Gelir Gider Takibi

Tüm ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyin, vadesi geçmiş alacaklarınızı bir bakışta tespit edin. Nereye ne kadar harcadığınızı kolayca raporlayın.

E-Posta ile E-Makbuz Gönderimi ve Takibi

e-SMM oluşturulurken muhatabının e-posta adresinin yazılması halinde, oluşturulan makbuz alıcısına e-Mail ile otomatik olarak gönderilir. e-SMM oluşturulduktan sonra da e-posta ile istenilen makbuzlar sistem üzerinden gönderilebilir. Ayrıca e-postaların ulaşıp ulaşmadığını da sistem üzerinden görebilirsiniz.

>> Aynı anda birden fazla kişiye e-Mail gönderebilir ve mail okunma raporlarını anlık olarak izleyebilirsiniz.

Muhasebe Raporu

Ay içerisinde kesmiş olduğunuz makbuzlarınızı muhasebe formatında tek tıkla excel’e aktarın, evrak gitti-geldi süreci olmadan mali müşaviriniz ile daha hızlı ve daha kolay çalışın.

TL / USD / EURO

Türk Lirası’na ek olarak USD ve EURO para biriminde makbuz kesebilir, her para birimi için ayrı bakiye tutabilir ve raporlar alabilirsiniz.

GİB Raporlaması

Her gün, bir önceki güne ait makbuzlar sistem tarafından otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na raporlanmaktadır.

E-Posta Hatırlatmaları

Yaklaşan tahsilatlar, kimin ne zaman, ne kadar ödemesi var ve geciken tahsilatlar. Bırakın hepsini önceden size hatırlatalım.

Pdf Özelliği

Kesmiş olduğunuz makbuz/ları Pdf formatında indirebilir veya dilerseniz yazdırabilirsiniz.

Tahsilat Raporları

Ay içerisinde oluşan Stopaj, KDV ve toplam Tahsilat miktarları, tüm para birimleriyle ayrı ayrı detaylarıyla birlikte her an önünüzde.

Ajanda / Hatırlatma

Sistemde tanımlı, kesilecek makbuzlar, gelecek tahsilatlar, personel maaşları ve diğer tüm hatırlamanız gereken bilgiler otomatik olarak size hatırlatılır.

Personel Takibi

Personelinizin maaş,avans,sgk vb. ödemelerini ve izin günlerini sistem üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

10 Yıl Saklama Hizmeti

e-SMM verileri, Türkiye sınırları içerisinde farklı şehirlerde bulunan birbirine yedekli sunucularda tutulmaktadır. Var olan herhangi bir e-Serbest Meslek Makbuzuna 10 yıl boyunca erişilebilir, geçerli bir e-Makbuzun silinmesine imkan verilmez.

Taslak Makbuz Oluşturma

Bir müşterinize oluşturmuş olduğunuz bir e-Serbest Meslek Makbuzunu tek tuşla yeniden oluşturarak yeni tarih ile gönderebilirsiniz.

Excel ve Toplu Aktarım

Favera’nın excel ile toplu aktarım özelliğini, Luca, Zirve, Mikro, Orka, ETA vb. gibi mali müşavirlerimizin kullandığı tüm muhasebe programları ile kullanabilirsiniz.

Kurumsal Makbuz Tasarımı

Firma logonuz ve banka bilgileriniz de makbuzlarınızda yer alabilir. Dilerseniz Türkçe-İngilizce makbuz tasarım imkanı.

Favera Logo

Favera, bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine dijital dönüşüm ve satış sonrası destek hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketidir.

Telefon

Destek

Hafta içi her gün 10:00-18:00 arası

0212 416 8 416 (Ofis Santral)

0552 632 34 07 (Mobil Destek)

Teknik destek ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

bilgi@favera.com.tr

SANALPOS BAŞVURU FORMU

Firma Bilgileri

İletişim Bilgileri

(!) Formu doldurarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi onaylamış sayılırsınız.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni İçin Tıklayın>>